.

Startérů a alternátorů TM PROFIT
20.03.2015

Vážení motoristé!

TM PROFIT rozšířená řada nových produktových skupin: Předkrmy a generátory.
Přečtěte si více o nových položek, které můžete stáhnout soubor.  ЗагрузитьProdukty TM PROFIT - harmonické kombinace pokročilých technologií ve výrobě náhradních dílů a vysoké profesionalitě personálu AutoTechnologies Group.

Kvalita - je hlavní složkou úspěchu TM PROFIT. I když jsou tyto výrobky vyráběny našimi partnery, PROFIT logo na obalu znamená, plný soulad s nejvyššími standardy. Chcete-li zajistit konzistentní kvalitu, jsou všechny výrobní procesy jsou přísně kontrolovány.

Vysoká úroveň kvality a služeb TM PROFIT potvrdil Všichni dodavatelé jsou certifikovány dle DIN EN ISO 9001 nebo TS 16949 certifikát DIN EN ISO 9001.

Staňte se dodavatelem PROFIT snadné. Potenciální dodavatel musí provést dlouhý seznam podmínek projít kvalifikační procesy přesvědčit naše zkušené manažery kvality a inženýry, kteří častých výrobních linek. Jedná se o kontinuální proces, který se provádí, a trvá po celou dobu spolupráce.

Inženýrů společnosti se AutoTechnologies Group s.r.o. uložit vysoké nároky na spolehlivost materiálů a součástí našich produktů, což přispívá k plné zabezpečování jakosti autodílů TM PROFIT.

Před zahájením výroby prototypů jsou testovány v našich vlastních laboratořích. Produkty byly testovány na:

• Dodržování velikosti a charakteru
• Soulad s spojovacích prostředků a výkonem
• Spolehlivost

Teprve poté, co náhradní díl byl testován a potvrzeno dodržování kvality PROFIT, běží ve výrobě. Ale to není vše, z první várky náhodných vzorků odebraných a zkouší na vozidlech v poli. Pokud se složili zkoušku, jsou k dispozici pro prodej výrobků. Tak, naši zákazníci mohou vždy spolehnout na vysokou kvalitu.

 

скачать dle 10.6фильмы бесплатно

ДРУГИЕ НОВОСТИ