.

Česká firma Auto Technologies Group s.r.o. byla založena v lednu roku 1993. Od samého začátku se zabývá návrhem a výrobou kvalitních náhradních dílů pro osobní automobily. Konstruktéři i vedení firmy, mající bohaté zkušenosti s prácí v evropských podnicích, efektivně využívá své znalosti trhu a partnerské vztahy s hlavními Evropkými výrobci.

Od začátku roku 2006, zahájila společnost Auto Technologies Group s.r.o. expanzi na Evropský trh, s nabídkou vysoce kvalitních náhradních dílů pro osobní automobily a mikrobusy světových výrobců pod obchodní značkou PROFIT.

Výrobky PROFIT jsou harmonickým spojením pokročilých technologií ve výrobě náhradních dílů s vysokou odborností pracovníků společnosti Auto Technologies Group.

V překladu z angličtiny PROFIT znamená odbornou instalaci, v našem případě to nejsou prázdná slova.

V současné době v sobě značka PROFIT symbolizuje spojení kombinace správně zovolenené řady výrobků, zaručenou kvalitu nejlepších evropských a světových výrobců, vyrovnanou cenovou nabídku, stálé pozšířování sortimentu jak v existujících skupinách zboží, tak zaváděním nových skupin zboží, a také pohodlí a jednoduchost výběru požadovaných dílů.

Oddělení výzkumu a vývoje disponuje moderním software a zkušeným vývojářským týmem, který nepřetržitě pracuje na ověřování kvality výrobků PROFIT a jeho vylepšování s využitím nejmodernějších strojírenských technologií.
скачать софт